FullSizeRender (7)88

O nas

Uwielbiamy dzielić się tym, co znajdujemy w życiu pięknego, dlatego jeśli pojedziesz z nami na wyprawę, masz gwarancję, że podzielimy się z Tobą wszystkim, co najlepsze dla Twojej transformacji, doświadczeń, szczęścia, na którym szczerze, tak samo jak na naszym i innych ludzi, nam zależy. Szykuj się na odwagę, na siłę, na serce, na świadomość, to są najcenniejsze sprawy w naszym życiu.

Paweł

Witaj, mam na imię Paweł i dużą część mojego życia spędziłem poza Polską podróżując w Azji i Ameryce Południowej. Peru i Indie to moje dwa domy, którym zawdzięczam bardzo wiele. W pierwszym byłem pięciokrotnie, w Indiach sześciokrotnie. Od 2008 roku, kiedy wróciłem z moich podróży, poświęciłem się budowie firmy szkoleniowej i ogólnopolskiej społeczności. Oczywiście nadal jeździłem po świecie. Myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że przez ostatnie 7 lat odnieśliśmy w Polsce duży sukces. Występowałem razem na scenie z takimi gwiazdami jak Anthony Robbins, Nick Vujcic, Les Brown, przez nasze warsztaty przeszło tysiące osób w całej Polsce.

Co jest dla mnie najważniejsze

Co jest dla mnie priorytetem? Czemu poświęcam się w życiu?Dla mnie są takie dwie rzeczy, jedna z nich to siła, rozumiana jak odwaga, moc, dyscyplina, energia wpływu, tworzenia. Druga, równie ważna nazywana jest przeze mnie sercem. To miłość, współczucie, empatia, myślenie o innych ludziach, istotach, naszej planecie. Im większa góra tym więcej siły potrzebujesz, szczyty niech wybiera serce.

Jakie mam umiejętności / wiedzę

Gram na bębnie, śpiewam, tańczę, potrafię dobrze uczyć ludzi, jestem naturalnym liderem. Umiem przeprowadzać ludzi przez procesy psychologiczne, coachingowe, towarzyszyć człowiekowi z punktu A w którym jest do punktu B, w którym chce być. Potrafię medytować, pracować z energią i uczyć ludzi tych umiejętności. Mam bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu grup szkoleniowych oraz wypraw, prowadziłem ich w moim życiu wiele setek, 100% wróciło do domu, wielu z nich bardzo odmienionych.

Natalia

Cześć, jestem Natalia i chciałam przekazać Tobie kilka słów od serca. Od wielu lat jestem związana z rozwojem osobistym. Poznaje najbardziej efektywne narzędzia i techniki wspierające rozwój, transformację i budzenie potencjału. Inspiruje się i uczę się od wielu ludzi, nauczycieli z całego świata. Wyznaję zasadę, że jeśli znajdę coś ciekawego staram się sprawdzać to na sobie albo wymyślam i sprawdzam na sobie. Od kilku lat medytuję, ćwiczę jogę i zgłębiam tajniki astrologii. Jestem pasjonatką życia i odnajdywania wewnętrznej wolności. Uwielbiam tańczyć, śpiewać, grać na bębnie, celebrować życie w każdym wymiarze.

Co mnie tutaj sprowadza

Uważam, że robienie czegoś, co się kocha i co wnosi w świat pozytywną jakość to najlepszy pomysł na życie. Chcę, żeby wyprawy z nami pomagały Tobie kreować szczęśliwsze, odważniejsze  życie. Pragnę dzielić się z Tobą moją wiedzą i talentami. Niech Vision Quest będzie dla nas źródłem dobrej energii. Wspólnie stwórzmy przestrzeń gdzie najgłębsze pragnienia spotykają świadomość a głód przygód spotyka spokój wewnętrzny. Z całego swojego serca chcę, żeby wszystkim nam się udało… Mamy w sobie wielki potencjał.

Facebook

Google Plus